Największa giełda długów w Polsce
3
6
5
0
8
7
1
9
4
3
7
4
5
7
Giełda
O nas
Kontakt
Do pobrania
Forum
Wykorzystując naszą wyszukiwarkę możesz w prosty sposób błyskawicznie ustalić, czy Twój partner
biznesowy nie zalega z płatnościami innemu podmiotowi. Możesz także odnaleźć informacje
dotyczące roszczeń stawianym wobec Twojej firmy.
Tu jesteś:  strona główna › O nas

O nas

Listadługów.pl Sp. z o.o. sp. k. to firma zajmująca się kompleksową obsługą wierzytelności w zakresie windykacji w tym sprzedażą wierzytelności za pośrednictwem ogłoszeń publicznych na prowadzonych przez spółkę giełdach wierzytelności. Nasza giełda skupia informacje na temat nieuczciwych kontrahentów i uciążliwych dłużników. Wpis na temat dłużnika może dodać każdy i w ten sposób zasilić największą w Polsce giełdę wierzytelności. Możesz więc swobodnie korzystać z możliwości zarówno naszej giełdy jak i daromwego formum w celu upublicznienia Twojej oferty sprzedaży długu.

Powszechny problem – dłużnicy!

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się niemiłe doświadczenie związane z nieuczciwymi kontrahentami lub po prostu ludźmi, którzy nie spłacają swoich zobowiązań. Jest również wielce prawdopodobne – odnosząc się do statystyk – że w momencie, kiedy to czytasz czekasz z niecierpliwością na spóźnioną co najmniej kilka dni spłatę należności. Jeśli tak, Lista-dlugow.pl jest świetnym rozwiązaniem Twojego problemu!


Niech wszyscy zobaczą…
Istnieje kilka sposobów, aby zaradzić temu problemowi. Jednym za najprostszy, a zarazem najskuteczniejszych rozwiązań jest wystawienie długu nierzetelnej osoby na widok publiczny. Sprawia to, że dług, który dotychczas był jedynie sprawą między dwoma osobami staje się widoczny chociażby dla znajomych dłużnika. Efektem tego jest najczęściej przyspieszenie spłaty, bądź chęć dialogu mającego na celu polubowne rozwiązanie sprawy.


Pozbądź się dłużnika w mgnieniu oka!
Inną korzyścią  jaką niesie z sobą upublicznienie długu na giełdzie wierzytelności jest szansa na spieniężenie starego i trudnego do ściągnięcia długu. Możliwe jest, że wierzytelność, która dla nas jest praktycznie nieściągalna, może zostać odkupiona przez profesjonalną firmę, która na własną rękę zechce postarać się o odzyskanie pieniędzy.


Podziel się opinią.
Masz trudnego dłużnika? Nie jesteś sam. Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, aby ustrzec innych przed nieuczciwą firmą/osobą. Do tego celu służy nasze forum. Jest miejsce, gdzie oszukani przedsiębiorcy bądź osoby prywatne, mogą podzielić się opinią na temat dłużnika, pomóc w ustaleniu jego wypłacalności, przestrzec innych, lub po prostu upublicznić zagrożenie, jakie niesie z robienie interesów z danym podmiotem.

piotr oldenburg
data utworzenia11:01; 08 grudzień 2019
ta giełda dział jak P.O. i PSL
zobaz cały wątek